Rozpis rozhodčích

rozpis_rozhodcich_2016-2017_1.část.xls (33280)

 

Rozpis rozhodčích 2016-2017
datum čas družstvo soupeř hl. rozhodčí stolový rozhodčí výměna(jméno nového a do závorky za koho)
1.10. 10:00 C Most A Lendvay. D Brom, Kozák M., Kocman  
2.10. 10:00 A Bohumín Tauterman Ježek, Skriba, Koča  
8.10. 10:00 A Náchod Kozák A. Šnajberk, Bálek, Beneš(z)  
9.10. 10:00 B C Černý st. Lendvay Š., Lekeš, Antolík  
9.10. 10:00 3B Kladno A,B   Kubík, Kohút  
22.10. 10:00 D Zruč n. S. Vašek Mormann, Svatoň st., Svatoň ml.  
22.10. 13:00 3B Jablonec   Kocman, Lekeš  
30.10. 10:00 A Ostrava Kozák M. Lendvay D., Brom, Beneš(z)  
12.11. 10:00 B Trutnov Tauterman Hroník, Lendvay Š., Bartoš  
20.11. 10:00 D Most C Vedral Zavoral, Skala, Antolík  
4.12. 10:00 C Žižkov B Vedral Bušková, Skala, Bálek  
10.12. 13:00 3B Harfa   Kubík, Tauterman  
10.12. 10:00 B Most A Ježek Svatoň st., Svatoň ml., Koča  
11.12. 10:00 B Nový Bor A Zavoral Šnajberk, Kohút, Bartoš  
17.12. 10:00 D SKK Praha B Vašek Vedral, Hejlík, Mormann  
7.1. 12:00 A Žižkov A Lendvay D. Kozák A., Brom, Kozák M.  
8.1. 10:00 B Újezdeček B Kozák A. Hroník, Hejlík, Bálek  
21.1. 10:00 C B Ježek Koča, Lendvay Š., Antolík  
22.1. 10:00 A Prostějov Tauterman Šnajberk, Skriba, Beneš(z)  
28.1. 13:00 3B Prostějov   Bušková, Černý ml.  
28.1. 10:00 D Nový Bor B Vašek Mormann, Svatoň st., Svatoň ml.  
4.2. 10:00 C Újezdeček B Černý st. Kocman, Skriba, Kubík  
11.2. 10:00 D SKK Praha A Zavoral Skala, Lekeš, Bartoš  
18.2. 10:00 A Újezdeček A Tauterman Šnajberk, Kohút, Beneš(z)  
19.2. 10:00 C SK Plzeň Kamenář Bušková, Skala, Lekeš  
25.2. 13:00 3B Poruba   Černý ml., Kubík  
4.3. 10:00 A Sokol Plzeň Lendvay D. Brom, Kozák M.,Skriba  
5.3. 10:00 B Žižkov B Kamenář Hroník, Hejlík, Černý st.  
18.3. 10:00 B SK Plzeň Kamenář Ježek, Koča, Lendvay Š.  
25.3. 10:00 D Žižkov F Vašek Zavoral, Lekeš, Antolík  
25.3. 13:00 3B Brno   Bušková, Černý ml.  
26.3. 10:00 3B Žižkov   Kohút, Černý ml.  
1.4. 10:00 C Nový Bor A Kamenář Hroník, Bálek, Bušková  
15.4. 10:00 C Trutnov Černý st. Skala, Kocman, Kubík  
23.4. 10:00 D 1KK Chom. Vašek Svatoň st., Svatoň ml., Bartoš  
13.5. 10:00 D Žižkov E Vedral Hejlík, Kozák A.,Mormann